KONST / Litografier / Färglitografi 12713088
nr 1271 3088
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Gamla Stan, Stockholm. Signerad, numrerad 113/310, ca 57x41 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:44:27
600 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm